Экономика

Порошенко хоче відкриття справи через скасування націоналізації ПриватБанку

Президент Петро Порошенко закликав Службу безпеки та генпрокурора після завершення всіх судових процедур у справі про скасування націоналізації ПриватБанку оцінити можливість відкриття кримінального провадження у зв’язку з ухваленням судом неправосудного рішення.


Про це він заявив під час наради в Раді нацбезпеки й оборони щодо ситуації навколо ПриватБанку, повідомляє Укрінформ.


«Звертаюся з проханням до Служби безпеки України, Юрію Віталійовичу (Луценко, генпрокурор – ред.), до вас із проханням оцінити після завершення всіх необхідних судових процедур можливості для порушення кримінальної справи за неправосудне рішення, яке було здійснене суддями, які винесли ці позиції, не втручаючись в аналіз цього рішення по суті», – сказав Порошенко.


Як повідомлялося, 18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши у судовому засіданні справу за позовом бізнесмена Ігоря Коломойського до НБУ, Кабінету міністрів, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку.


Читайте більше новин на тему: Приватбанк


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/18/poroshenko_hoche_vidkryttya_spravy_cherez_skasuvannya_natsionalizatsii_1555249”

Follow us