Новости

Збірна України виграла молодіжний чемпіонат світу з футболу

Українці тріумфально перемогли на мундіалі.

15 червня польської Лодзі відбувся фінал чемпіонату світу (U-20), в якому зустрілися збірні України та Південної Кореї, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Корейці повели в рахунку на 5-й хвилині після того, як Кан Ін Лі реалізував пенальті, який був призначений суддею після перегляду повтору по системі VAR.

Але Україна зібрала волю в кулак і понеслась відіграватися. В результаті нападник Динамо Владислав Супряга на 34-й хвилині зрівняв рахунок в матчі.

У дебюті другої половини зустрічі на 53-й хвилині Супряга оформив дубль і вивів Україну вперед! Обидва голи Влада вийшли справжніми красенями!

На 89-й хвилині після чудової соло-проходу плеймейкер Динамо Георгій Цітаїшвілі забив ще один м’яч у ворота корейців!

У підсумку Україна перемогла в матчі з рахунком 3:1 і вперше в історії стала чемпіоном світу з футболу серед молодіжних команд.

???????? Найсильніші в світі!
    Перемога всього життя! Чемпіони????#U20WC!#МиЗбірна pic.twitter.com/PjYm2bIDnb

— Ukrainian Association of Football (@FFUKRAINE) June 15, 2019

Збірна України стала одинадцятою командою, яка виграла молодіжний мундіаль. Більше всього трофеїв у національної команди Аргентини. Латиноамериканці перемагали на чемпіонаті світу, на даний момент, шість разів!

НАРОДНА ПРАВДА провела для вас онлайн-трансляцію фіналу.

Напередодні матчу головний тренер збірної України Олександр Петраков прокоментував фінал проти Південної Кореї.

Збірна України емоційно відсвяткувала вихід у фінал ЧС-2019.

Збірна України перемогла Люксембург у Львові.