Новости

  Тренер чемпіона Євроігор-2019 з боксу Вихриста розповів про підготовку до Олімпіади-2020

  Тренер чемпіона Євроігор-2019 з боксу Вихриста розповів про підготовку до Олімпіади-2020

  Олександр Ляховий, багаторічний наставник чемпіона Євроігор-2019 українського боксера Віктора Вихриста, поділився планами підготовки до Олімпіади-2020.

  Олександр Ляховий в інтерв’ю пресслужбі Федерації боксу України, зокрема, зазначив, що підготовчий рік буде не зовсім стандартним, оскільки немає ясності щодо кваліфікаційних турнірів.

  “Цей рік буде не зовсім стандартним – нема ясності стосовно кваліфікаційних турнірів, які мають стати відбором до Олімпійських ігор. У календарі є кілька турнірів: у вересні планується чемпіонат світу в Росії, який по суті не є відбором, а потім заплановано на кінець лютого чи початок березня турнір у Лондоні і ще один в інші строки – там видаватимуть ліцензії, але терміни вже “підтискатимуть”, хотілося б, звичайно, ясності раніше.

  Ситуація незвична – раніше ми знали, що є турніри, на яких перші й другі номери кваліфікуються на Ігри, а зараз нічого не зрозуміло, і це створює певні труднощі. Думаю, всім би було краще й легше готуватися, якби настала ясність у питанні кваліфікаційних турнірів Олімпіади”, — зазначив Ляховий.

  Нагадаймо, український боксер Віктор Вихрист (вагова категорія +91 кг) став володарем золотої нагороди II Європейських ігор, які з 21 по 30 червня проходили в місті Мінськ (Білорусь). В напруженому вирішальному поєдинку українець здобув досить непросту перемогу над представником Франції Мурадом Алієвим.


  Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/2738318-trener-cempiona-evroigor2019-z-boksu-vihrista-rozpoviv-pro-pidgotovku-do-igor2020.html”