Новости

  Акцент на ІТ та “зеленій” енергетиці: у Вінниці стартував міжнародний інвестфорум

  Акцент на ІТ та “зеленій” енергетиці: у Вінниці стартував міжнародний інвестфорум

  У Вінниці в п’ятницю розпочався VІІ Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України».

  Про це кореспонденту Укрінформу повідомили у департаменті міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА.

  «Сьогодні у Вінниці розпочалося одне з найбільш значимих для регіону бізнесових зібрань, адже метою проведення Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України» є презентація вітчизняному та іноземному бізнесу інвестиційного, економічного, агропромислового та енергетичного потенціалу Вінницької області. В ньому беруть участь керівництво регіону, представники дипкорпусу, іноземні делегації, представники бізнесу, органів влади та місцевого самоврядування, а також економічні експерти, науковці та громадські організації», — повідомили в департаменті.

  Сьомий інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України» / Фото: vezha.vn.ua

  Наразі розпочалося пленарне засідання форуму, яке триватиме у готелі «Франція» до 14. 00. Опісля учасники та гості зібрання матимуть змогу взяти участь в роботі трьох платформ ділового спілкування.

  З ознайомчим візитом та з метою обговорення перспектив розвитку альтернативної енергетики учасники форуму відвідають завод KNESS PV. Обговорення перспектив розвитку ІТ-індустрії відбудеться на базі компанії LetyShops. Можливості залучення іноземних інвестицій гості форуму обговорять на заводі ТОВ «Барлінек Інвест».

  Також під час форуму відбудеться підписання меморандуму про співробітництво між Вінницьким бізнес-клубом та Торгово-промисловою палатою м. Ясси, Румунія.

  фото: Vежа


  Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/2779566-akcent-na-it-ta-zelenij-energetici-u-vinnici-startuvav-miznarodnij-investforum.html”