Новости

  7 причин, чому чоловіки не поспішають одружуватися  Це запитання задають собі мільйони жінок. І при цьому обожнюють звинувачувати себе. Здається, ти недостатньо красива, розумна, сексуальна, хазяйновита… Припини брати відповідальність лише на себе і зрозумій істину причину. Щоб допомогти тобі розібратися у ситуації, ми відібрати сім найпоширеніших причин, чому чоловіки не поспішають робити пропозицію.

  Об этом сообщает https://vinnitsa.top


  1. Він боїться втратити незалежність. Відомо, що для кожного чоловіка важливо бути самостійним і мати свободу вибору. Є й такі чоловіки, які обирають виключно покірних жінок, які не лише не висловлюють свою думку, а й роблять усе в побуті. Далеко не кожна з нас готова до такої долі. Тож, якщо твоє весілля з таким чоловіком так і не склалося, можливо, це на краще?


  2. Він вже був у шлюбі. Й усе закінчилося доволі трагічно. Тепер він йтиме під вінець ще з більшою обережністю.


  3. У його батьків був невдалий досвід. Це одна з найрозповсюдженіших причин, чому чоловіки не хочуть створювати сім’ю. Нещасливе дитинство, яке супроводжувалося нескінченними конфліктами батьків, не надихають його на пропозицію руки і серця. У такому разі тобі доведеться непросто – лише тривала робота над вашими стосунками доведе йому, що сім’я – це не так вже й погано.


  4. У вас різні погляди на майбутнє. Хоча психологи радять ще на першому етапі стосунків цікавитися у свого партнера щодо його планів на майбутнє, молоді люди побоюються серйозних розмов. Згодом це призводить до розчарувань, адже вона може хотіти дітей, а він бажає залишатися самітником. Таким чином, кожен із партнерів мовчки сподівається, що один із них перейде на сторону іншого.


  5. Він тебе не кохає. Це одна із найбанальніших причин, але ми й досі відмовляємось у це вірити. Твої стосунки можуть вже тривалий час рухатися за інерцією, поки один із вас не зірветься. Повір, у більшості чоловіки – теж романтики. І вони, як і жінки, хочуть одружуватися лише з тими, кого справді кохають.


  6. Він інфантильний. Якщо ти помічаєш, що він прагне від життя лише насолоди і перекладає усю відповідальність на тебе, настав час задуматися над вашими стосунками. Насправді, немає нічого поганого і злочинного в тому, що людина хоче присвятити своє життя мандрівкам або гучним вечіркам. Та якщо у тебе інші плани, потрібно про них сказати, чи не так?


  7. Його все влаштовує. І він не бачить сенсу, навіщо одружуватися, якщо у вас і так все добре. Ви вже живете разом, ти про нього піклуєшся, у вас чудовий секс… Про що йому ще мріяти? Подумай, можливо, є сенс у тому, щоб не давати йому все й одразу?


  Джерело статті: “https://www.cosmo.com.ua/7-prichin-chomu-cholovki-ne-pospshayut-odruzhuvatisya/”