Новости

Агафонова Наталия - cексуальні забави «сірої мишки» з УДАРу

Не припиняю дивуватись, як наші народні обранці можуть урізноманітнити свій відпочинок. Окремі народні депутати приїхавши до відомчого санаторію тихенько спиваються в номері, хтось гуляє на широку ногу в найближчих ресторанах та кафе, хтось задовольняє свою сексуальну «похоть» шляхом ґвалтування обслуговуючого персоналу, а окремі жінки-депутатші для того, щоб пошити у дурні своїх «рогатих» чоловіків, створюють цілі схеми для того, щоб зав’язати курортний роман.  Про один такий роман на відпочинку, який на моїх очах відбувався у Криму між депутатом партії Удар Наталією Агафоновою та рятувальником відомчого санаторію Верховної Ради України я Вам розповім.

Те що витворяла ця пані депутат вже заставляє задуматись про діагноз партії Удар. І так все по порядку. На початку, давайте з’ясуємо – хто така Наталя Агафонова?

Як нам розповідає мережа Інтернет Наталя Володимирівна Агафонова – «жінка загадка», розпочала свою політичну кар’єру з київської організації партії «Зелених», доцент юридичного факультету Київського національного університету ім.Т.Шевченко, була членом Науково-консультативної ради при Вищому господарському суді України, податковий консультант ТОВ «Нестале», ліпша подруга сестри Глави Адміністрації Президента України С.Льовочкіна Юлії Льовочкіної і нарешті народний депутат від партії Удар. Дружина та мати двох дітей.

І так повернусь до початку моєї історії. По приїзду Агафонової з родиною до санаторію нібито все було нормально, Наталя Володимирівна почала свій відпочинок з занять спортом і  вечірніх пробіжок, а її чоловік з «генделиків» на пляжі та пияцтва. Але скаже читач, що тут поганого? Жінка наглядає за своєю фігурою, ну а чоловік трохи розслабляється на відпочинку.

Але вечірні заняття бігом становились все частішими та довшими. Що вже почало наводити на якійсь роздуми.

І вони були невтішними - у Наталії Агафонової стався курортний роман з молодим, підтягнутим та загорілим рятівником з пляжу.

Їх романтичні зустрічі відбувались під час її вечірніх тренувань та пробіжок по набережній санаторію. А інтимні зустрічі відбувались у приміщенні лодочної станції, звідки були чутні стони та крики задоволеної жінки, яка іспитувала неймовірну сексуальну насолоду від мужчини. Також відбувались виїзди закоханих на катері у відкрите Чорне море, де їх тіла поєднувались у сексуальному екстазі.

Муж Владислав Володимирович на цей час перебував «під градусом» у номері та «виховував дітей» Ольгу і Сергія.

Під час денного відпочинку Агафонова цвіла та пахла флюїдами, була розкута та розслаблена, її поведінка та відверті пози на лежаках вказували на те, що жінка неймовірно щаслива та закохана. І вона була готова все більше і більше занурювалась у цей красивий світ шаленого миттєвого кохання. А чоловік можливо здогадувався тому й пиячив, пиячив і пиячив. 

Мені здається, що це дуже погана історія, коли одна людина щаслива за рахунок іншої, це неправильно та підло. Я не став чекати закінчення цього роману та просто поїхав, бо мені було дуже огидно бачити цей бруд. Але я змушений донести це до простих людей, які бачать в партії Удар подальше «процвітання» для України.

Повернувшись з Криму до столиці, я продовжив збирати матеріали для цієї статті та знайшов дуже цікаві факти з минулого Агафонової.

Так, в ході спілкування з студентами, у яких викладала Агафонова, з’ясувались певні деталі з її викладацького життя, а учні розділились на два табори. Перші, переважно дівчата, говорили про її принциповість, прихильництво до застосування нових викладацьких методів. Інші, особи чоловічої статі, розповіли про її прихильництво до т.зв. «індивідуального навчання» на дому.     

З’ясувалось, що під час викладання в Університеті Шевченка вона заманювала молодих студентів до себе до дому під привидом отримання додаткових занять.

Там, створюючи інтимну обстановку за допомогою алкоголю та розслаблюючої музики, Агафонова примушувала своїх студентів вступати з нею в інтимні стосунки. Після задоволення своїх плотських потреб та вдосталь награвшись молодими хлопчиками, вона забувала про одних та знаходила інших. У більшості випадків усі були задоволені, викладач - сексуально, а хлопці - також сексуально та ще й заліком. Але траплялись випадки коли хлопці з чутливим та ранимим серцем закохувались у дуже привабливу викладачку. Не отримавши взаємності у коханні, вони залишили біль у серці на все життя. Один з таких випадків закінчився трагічно, хлопець через кохання без відповіді з боку Агафонової, вкоротив собі віку.

Збираючи матеріал для своїх статей, я і гадки не мав, що відкриються такі обставини таємничого життя окремих депутатів партії Удар, при цьому окремим їм не заважало би звернутися до професійного психіатра. А їх патрону - пану Кличку, слід звернути увагу на підбір кадрів до своєї парті. Ще трохи і партію можна називати Партія злодіїв та сексуальних збоченців.

Сподіваюся, що оцінку діяльності депутатів цієї партії не тільки в парламенті, а і за його межами, надасть НАРОД УКРАЇНИ. А Вам панове депутати ГАНЬБА!

Іван Ватрів

Follow us