Новости

  Учасники протесту проти ринку землі перекрили вулицю Грушевського в Києві

  Учасники акції протесту проти запровадження в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення перекрили рух вулицею Грушевського в Києві, на якій розташовані будівлі Кабінету міністрів та Верховної Ради.

  Об этом сообщает http://strannoe.info

  Частина демонстрантів із національними прапорами безперервно рухається пішохідним переходом на початку вулиці, біля стадіону «Динамо», чим унеможливлює рух транспорту.

  14 січня поліцейські і нацгвардійці заступили на посилене чергування, щоб забезпечити мирне проведення запланованих акцій у центрі Києва, повідомив сайт столичної поліції.

  «Правоохоронці звертаються до організаторів та учасників заходів дотримуватися норм чинного законодавства, не порушувати громадський порядок та сприяти поліцейським у виконання ними службових обов’язків», – ідеться в повідомленні.

  Політичні сили, що входять до «Об’єднаного штабу захисту української землі» анонсували проведення 14–17 січня під Верховною Радою акцій протесту проти законопроєкту №2178-10 про продаж землі.  Джерело статті: “https://www.radiosvoboda.org/a/news-protest-rynok-zemli-rada/30376122.html”