Новости

  За добу викрали більше 140 тисяч гривень: у Тернополі активізувалися автозлодії

  За минулу добу троє власників автівок стали жертвами зловмисників. Два випадки крадіжок з салону автомобілів задокументували у Тернопільському районі, один – в обласному центрі.

  Об этом сообщает Руспрес  Найбільшу суму – 100 тисяч гривень злодії зуміли вкрасти з іномарки на Західному ринку, що в Петриках. Потерпілий приїхав з Почаєва оплатити замовлений товар, натомість поніс чималі збитки. Авто обікрали професіонали, методом сканування замка.


  Через власну безпечність потерпіла і мешканка обласного центру. Жінка лише на 15 хвилин покинула салон, не зачинивши автівку, але злодію цього вистачило. З сидіння зникла сумка, а з нею і понад 40 тисяч гривень.


  Схожа неприємність спіткала жительку села Мишковичі. У неї біля місцевої школи з автомобіля також вкрали сумку з гаманцем. Аматор розбив вікно автівки і розжився на 100 євро в гаманці.


  Правоохоронці вживають заходи щодо розкриття злочинів та наголошують, що єдиний і найбільш дієвій спосіб вберегтися від крадіжки – це не залишати в салонах цінних речей. Виходячи з автомобіля навіть на 5 хвилин, не забувайте замикати його та забирати з собою усе майно. Обладнайте свій транспортний засіб надійними сигналізаційними системами. Намагайтеся паркуватися на стоянках з охороною, а в нічний час ставте автомобіль в гараж.


  Якщо ж Ви таки потерпіли від автозлодія, не зволікайте, телефонуйте на лінію 102.


  Джерело статті: “https://galas.te.ua/2020/02/за-добу-викрали-більше-140-тисяч-гривень/”