Новости

  Вийшов документальний фільм про смерть Максима Шимка


  • Михайло КУРДЮКОВ
  • 0
  Вийшов документальний фільм про смерть Максима Шимка
  • Вінничанин Максим Шимко загинув від кулі «беркутівця» 14 лютого 2014 року. І став Героєм Небесної сотні та Героєм України — посмертно.
  • Про Максима зняли документальну стрічку. У ній розповідається про загибель хлопця.

  Громадське телебачення продовжує свій цикл документальних сюжетів «Слідами революції». Вінничанин став одним з двох героїв в останньому випуску. Про нього розповідають у другій частині стрічки, що називається «Шульга».

  Об этом сообщает Роспрес

  У смерті Максима звинувачують «екс-беркутівця» Сергія Зінченка, якого разом з іншими обвинуваченими у справах Майдану в кінці минулого року обміняли на полонених українців. Свою провину Зінченко так і не визнав.

  Про події того дня розповідає мама загиблого вінничанина Зоя Кузьменко.

  «Для мене було важливо побачити вбивцю моєї дитини і подивитися йому в очі. Коли ми з чоловіком вперше приїхали в суд, я побачила, що затримані не покаялися. Мовчали до останнього дня, всі п’ять з половиною років, аж поки їх не випустили», — розповідає Зоя Кузьменко.

  Адвокат підозрюваного Ігор Варфоломєєв стверджував, що його підзахисний не вбивав Максима Шимка:

  «Ми ще не вийшли на ту стадію досудового розгляду, коли можна і потрібно висвітлювати такі дуже складні, суперечливі, але вкрай важливі питання. В суді ви, і всі кому це цікаво, все обов’язково почуєте, і вже досить скоро. Зінченко не причетний до смерті Шимка, і якраз щодо цього ми наведемо свої аргументи, які є в матеріалах справи і вже досліджувались в суді».


  Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/viyshov-dokumentalniy-film-pro-smert-maksima-shimka-11038686.html”