Новости

  "За таке не кладуть мордою в асфальт". Опубліковано відео конфлікту журналіста hromadske Кутєпова з поліцією

  Кутєпова силою виштовхали з газону

  В ефірі "Українського радіо" 29 квітня Кутєпов розповів, що неодноразово вів зйомки з цього місця.

  Об этом сообщает Футляр от виолончели

  "Ми з колегою пройшли сходами і підійшли на той пагорб, із якого здійснювали трансляції всі роки, зокрема і під час Революції гідності. Це дуже високе місце, з якого дуже добре видно вхід [у Кабмін] і загальну картинку... Звичайно, адміністрація парку може написати "Не топтатися на газонах", але за таке не кладуть мордою в асфальт. Максимально – складають адміністративний протокол", – сказав журналіст і додав, що його "силою тягли під руки і [за] ноги".

  Конфлікт стався, коли Кутєпов із колегою знімали мітинг підприємців, які виступали проти карантину. За даними hromadske, журналісту зламали стабілізатор для камери.

  Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом перевищення влади або службових повноважень, що супроводжується насильством, у зв’язку з нападом поліцейських на Кутєпова.

  Представник Організації з безпеки та співпраці в Європі з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір висловив занепокоєність через застосування сили до журналіста і закликав розслідувати його.


  Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/-za-take-ne-kladut-mordoju-v-asfalt-opublikovano-video-konfliktu-zhurnalista-hromadske-kutepova-z-politsijeju-1497733.html”