Новости

  Держдепартамент США звинуватив український телеканал у поширенні фейків російської пропаганди


  У Держдепі США вважають, що телеканал “1+1”, показавши матеріал про нібито роботу “американських біолабораторій” в Україні, повторив фейк російської пропаганди.

  Об этом сообщает Московский репортер


  Ппро це у середу заявив Джордж Кент, високопосадовець Держдепу США, відповідальний за відносини з Україною, під час онлайн-дискусії “Зміцнення відносин США зі Східною Європою під час пандемії”, – повідомляє 1NEWS.


  За його словами, цю історію в Україні “у гру ввів” Віктор Медвечук, якого Кент назвав “улюбленим українцем Путіна”.


  “Український телеканал “1+1″, власником якого є олігарх Коломойський, повторив російську дезінформацію, яка стосувалась лабораторій”, – прокоментував Кент показ скандального телесюжету на українському телеканалі.


  За його словами, коли приватний телеканал повторює брехню, це свідчить про брак журналістської цілісності.


  “Я думаю, кожен повинен спитати у них (про відповідальність – Ред.), але це не те питання, яке США підніматимуть на урядовому рівні, це приватне медіа. І це підкреслює важливість мати активне незалежне розслідувальне медіа – у кожній країні”, – резюмував Кент.


  27 квітня телеканал “1+1” в своєму проекті “Секретні матеріали” розповів, що в Україні “секретно” працюють біологічні лабораторії США, які нібито можуть бути причетні до розробки бактеріологічної зброї і спалахів підозрілих хвороб.


  Джерело: ““


  Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/derzhdepartament-ssha-zvynuvatyv-ukrayinskyj-telekanal-u-poshyrenni-fejkiv-rosijskoyi-propagandy.html”