Новости

  Трамп заявив, що не ховався в бункері, а спускався туди для інспекції

  Трамп: Я спускався двічі чи тричі для огляду. Коли-небудь тобі це може знадобитися

  Президент США Дональд Трамп в ефірі радіостанції Fox News 3 червня назвав неправдивими повідомлення ЗМІ, що під час протестів під Білим домом він разом із сім’єю ховався в бункері.

  Об этом сообщает Руспрес

  Трамп сказав, що дійсно спускався в бункер, але для "інспекції".

  Президент США підкреслив, що перебував у бункері протягом "маленького проміжку часу".

  "Я спускався двічі чи тричі для огляду. Коли-небудь тобі це може знадобитися... Я оглянув його. Це було вдень", – розповів Трамп.

  Він сказав, що не може повідомити, хто ще спускався з ним в бункер, але зазначив, що це була "ціла група людей".

  Трамп зазначив, що навколо "дуже багато фейкових новин", і потім ще раз підкреслив, що перебував у бункері "дуже, дуже короткий проміжок часу".

  За інформацією The New York Times, увечері 29 травня Трамп на вимогу агентів Секретної служби США провів деякий час у бункері. Телеканал CNN із посиланням на джерела повідомив, що в бункері Трамп пробув менше ніж годину, разом із ним була перша леді Меланія Трамп та їхній син Беррон.

  Масові протести у США почалися минулого тижня після смерті затриманого поліцією афроамериканця Джорджа Флойда. Причиною невдоволень стало відео, де поліцейський тисне коліном на шию чоловіка і той каже, що не може дихати. Патрульні підозрювали Флойда в тому, що він розрахувався підробленою 20-доларовою купюрою. Судмедекспертиза підтвердила, що чоловік помер унаслідок механічної асфіксії.

  Поліцейського, який застосував задушливий прийом під час затримання Флойда, заарештували.

  Протести, які почалися в Міннеаполісі, поширилися по всій країні. Їх супроводжують заворушення й сутички з поліцією, деякі демонстранти підпалюють машини, б’ють вітрини і грабують магазини.

  Влада низки міст ввела комендантську годину, в кількох штатах для придушення заворушень залучили солдатів Національної гвардії.

  Від початку протестів у США загинуло щонайменше 11 людей.


  Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-tramp-zajaviv-shcho-ne-hovavsja-u-bunkeri-a-spuskavsja-tudi-dlja-inspektsiji-1502806.html”