Новости

Азербайджанський спецназ спробував напасти на вірменських військовослужбовців

Азербайджанський спецназ спробував напасти на вірменських військовослужбовців

Азербайджанський спецназ спробував напасти на позицію «Анвах» («Безстрашний») вірменських військовослужбовців, але їм вдалося відбити атаку, повідомляється в Twitter вірменської Міноборони.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

За його попередніми даними, азербайджанські військові зазнали втрат. Кількість постраждалих при цьому не зазначається. Крім того, частина азербайджанців залишилися «в пастці», стверджують в Єревані. З вірменської сторони втрат не було, зазначає Міноборони. Атака сталася близько 22:30.

«Ніякої нової атаки в тому напрямку з нашого боку не було. Навпаки, на нашій ділянці державного кордону зберігається спокій, у нас немає ніяких втрат», — наголосив начальник прес-служби Міністерства оборони Азербайджану, полковник Вагіф Даргяхлы.

За його словами, серед вірменських військовослужбовців, «спостерігається паніка» «Раніше були чутні постріли зі стрілецької зброї на позиціях підрозділів ЗС Вірменії. Судячи з усього, сталася чергова стрілянина між вірменськими військовослужбовцями», — додав Даргяхлы.


Джерело статті: “http://ua.today/news/world/azerbajdzhanskij_specnaz_sprobuvav_napasti_na_virmenskih_vijskovosluzhbovciv”

Follow us