Новости

  В "Укрпошті" заявили, що українці зможуть розраховуватися картками в їхніх відділеннях

  В "Укрпошті" тепер можливо отримувати готівку з платіжних карток

  "Укрпошта" зможе здійснювати обслуговування клієнтів із використанням платіжних карток. Про це повідомляє прес-служба держкомпанії.

  Послуга стане доступною завдяки тому, що Національний банк видав "Укрпошті" ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

  Нацбанк також зареєстрував угоди про участь "Укрпошти" в міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard і почав процедуру вступу компанії в Національну платіжну систему "Український платіжний простір".

  Виконувач обов’язків генерального директора "Укрпошти" Ігор Смілянський повідомив, що послуга стане доступною найближчим часом.

  "Розрахуватись у відділеннях можна буде через платіжні термінали "Укрпошти", або ж на інтернет-сайті, чи в нашому мобільному застосунку. Також в "Укрпошті" тепер можливо отримувати готівку з платіжних карток. Такі операції будуть здійснюватися без посередництва банку-еквайєра, що дозволить знизити собівартість їх проведення", – сказав він.

  "Укрпошта" налічує 11,8 тис. відділень на всій території країни. У компанії працює 85,5 тис. співробітників (із них майже 37 тис. – листоноші).


  Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/v-ukrposhti-zajavili-shcho-ukrajintsi-zmozhut-rozrahovuvatisja-kartkami-v-jih-viddilennjah-242116.html”