Новости

  Італія обіцяє "відправити додому" 500 тисяч нелегальних іммігрантів

  Маттео Сальвіні

  Після того як італійський президент Серджо Маттарелла ухвалив новий популістський уряд, міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні заявив, що має намір дотриматись передвиборчої обіцянки "повернути додому" сотні тисяч нелегальних іммігрантів в Італії.

  Про це повідомляє The Guardian.

  "Італія відкриває двері для хороших людей і дає квиток в один бік тим, хто приїхав до Італії, щоб створювати безлад і при цьому сподіватися, що про них подбають. Відправити їх додому — наш головний пріоритет", — сказав міністр.

  Сальвіні обіймає одну з найвпливовіших урядових посад, яка дозволяє керувати питаннями внутрішньої безпеки, цивільних прав, імміграції. При цьому він очолює ультраправу Лігу — націоналістичну партію, що веде кампанію за депортацію 500 тисяч мігрантів, які незаконно проживають в Італії.

  Сальвіні також запропонував залучити кошти на масові депортації. Згідно з діючими правилами, кожен мігрант має бути депортований на літаку в супроводі двох італійських агентів за ціною 3 000 євро на одного мігранта. План Сальвіні по депортації 500 тисяч мігрантів коштуватиме приблизно 1,5 млрд. євро.

  Дивіться також

  • Ліга видатних ультраправих. Влада в Італії переходить до євроскептиків і популістів

  ЄС вже два роки намагається переглянути законодавство про надання притулку, відоме як Дублінський регламент. Між державами ЄС залишаються глибокі розбіжності з приводу переселення біженців. Польща і Угорщина наполягають на тому, що вони ніколи не зможуть прийняти обов’язкову квоту мігрантів, тоді як Греція та Італія стверджують, що вся тяжкість у цьому питанні лежить на їх плечах.

  Facebook Twitter Google+


  Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/italija-obitsjaje-vidpraviti-dodomu-500-tisjach-nelehalnikh-immihrantiv-2473637.html”