Новости

  Пашинський про погрози працівниці комітету Ради: брехлива лінія захисту

  <span>Нардеп Сергій Пашинський</span> — Пашинський про погрози працівниці комітету Ради: брехлива лінія захисту
  Нардеп Сергій Пашинський
  Пашинський заявив, що проти Блистів порушено кримінальну справу за шахрайство з використанням службового становища


  Голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони Сергій Пашинський назвав заяву про погрози брехливою лінію захисту працівниці секретаріату комітету Тетяні Блистів.


  Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.


  «Людина, яка сьогодні подала «заяву про погрози» в ГПУ щодо мене, пропрацювала поряд зі мною більше 12 років. Її звати Тетяна Блистів. Це не просто «працівник секретаріату». Це людина, яка реально стояла поруч і десять років тому, і в 2014, коли мене було призначено головою Адміністрації в.о. президента. Тому те, що відбувається, це реально дуже боляче», — повідомив він.


  За його словами, Блистів багато років керувала фактично усім комітетом, та була матеріально відповідальною особою, маючи в своєму розпорядженні факсиміле та всі доручення на отримання грошей.


  «Це, очевидно, і стало спокусою. На жаль, з’ясувалося що за останніх декілька років нею просто було шахрайським методом присвоєно декілька сотень тисяч гривень із заробітного фонду помічників народного депутата. Для прикладу – без мого відому, підробивши мій підпис та документи – вона нарахувала своїй доньці та ще декільком особам в статусі моїх «помічників» понад мільйон гривень тільки за цей рік. Причому ці нарахування відбувалися за рахунок інших помічників, які і написали ще два тижні тому заяву про злочин та шахрайство», — зазначив нардеп.


  Він повідомив, що проти Блистів порушено кримінальну справу за шахрайство з використанням службового становища.


  «Коли стало відомо, що проти неї порушено кримінальну справу за шахрайство з використанням службового становища, я покликав її та запропонував надати пояснення з приводу зазначених фактів. Оскільки відповідей не було, їй було дуже коректно рекомендовано звільнитися за власним бажанням. Єдине, що можна трактувати за погрозу у нашому спілкуванні, було – «Тетяна, я сподіваюся, Вас перевиховають у Качанівській колонії». У відповідь я почув – «Я вас посаджу!», та «Та ви не знаєте з ким зв’язалися!». Для тих, хто не сприймає серйозно усілякі розгони «зради», та аналізує написане — на жаль, Тетяна Іванівна обрала свій шлях, і, очевидно, сподівається побудувати своє політичне майбутнє на звинуваченні мене особисто», — розповів нардеп.


  Пашинський заявив, що жодних мотивів «погрожувати вбивством» цій людині у нього не було.


  «На жаль, ми маємо справу з глибоко психологічно травмованою людиною. На жаль, я навіть не міг собі уявити, що така брудна та очевидно брехлива лінія захисту може стати предметом такої уваги. Жодних мотивів «погрожувати вбивством» цій людині у мене не було і бути не може. Її звернення до правоохоронних органів – не більше, ніж помста та обрана лінія захисту. Очевидно, що я готовий брати участь у будь-яких процесуальних діях, передбачених законом. Очевидно, що все це ніяким чином не знімає провини за вчинений нею злочин, за який відповідати їй доведеться особисто перед законом», — резюмував політик.


  Нагадаймо, Генпрокуратура внесла в ЄРДР кримінальне провадження за заявою працівниці секретаріату комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони Тетяни Блистів про погрози вбивством на її адресу з боку голови комітету нардепа Сергія Пашинського.


  Раніше повідомлялося, що Пашинський збирається засудити головного редактора журналу «Новое время» Віталія Сича за його «негативне висвітлення» та «порушення майнових прав».


  Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/pashinskiy-pro-pogrozi-pracivnici-komitetu-radi-brehliva-liniya-zahistu-513149.html”