Новости

Податківці вивчають статтю NYT про шахрайство Трампа зі спадщиною в 90-х – ЗМІ

Дональд Трамп допомагав батькам не платити податків

Департамент оподаткування і фінансів штату Нью-Йорк вивчає твердження у статті американської газети The New York Times (NYT) від 2 жовтня про "випадки явного шахрайства" президента США Дональда Трампа і його сім’ї в 1990-х роках. Про це 3 жовтня повідомляє сайт телеканала CNBC із посиланням на прес-секретаря відомства.

У матеріалі NYT зазначено, що батько й мати чинного президента США Фред і Мері Трамп передали своїм дітям понад $1 млрд без сплати відповідних податків, які становили б не менше як $550 млн. Завдяки шахрайським схемам вони перерахували державі $52,2 млн – замість необхідних 55% податку на подарунки та спадщину батьки сплатили 5%.

Завдяки податковим махінаціям Дональд Трамп, зокрема, тоді отримав суму, еквівалентну нинішнім $413 млн. За даними видання, він допомагав батькам ухилятися від податків, тому і отримав суму більшу, ніж інші діти.

У статті йдеться, що діти Трампа створили фіктивну фірму, через яку отримували "мільйони доларів як подарунки від батьків".

У Дональда Трампа є брат і дві сестри – Роберт, Меріенн та Елізабет. Ще один брат – Фред-молодший – помер.

Президент США відмовився давати коментар газеті, але Чарльз Гардер назвав твердження видання "на 100% помилковими і такими, що вельми дискредитують", а факти, викладені у статті, – "украй неточними".

До виборів президента США, які відбулися 8 листопада 2016 року, виборчий штаб Трампа повідомляв, що його статки перевищували $10 млрд. Після обрання американським лідером він вирішив не продавати свіого бізнесу, а передати його у сліпий траст синам.

17 жовтня 2017 року у рейтингу 400 найбагатших людей США, опублікованому Forbes, Трамп посів 248 позицію зі статками $3,1 млрд.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-podatkivtsi-vivchajut-stattju-nyt-pro-shahrajstvo-trampa-zi-spadshchinoju-v-90-h-zmi-397369.html”

Follow us