Новости

  Українського мільйонера оголосили в розшук на вимогу Ізраїлю

  Українського мільйонера оголосили в розшук на вимогу Ізраїлю

  Інтерпол на прохання Ізраїлю оголосив у розшук колишнього власника одеського аеропорту і банку «Фінбанк», українського бізнесмена Олександра Грановського, якого зокрема підозрюють у фінансових оборудках.

  Як інформує LB.ua, у картці Грановського на сайті Інтерполу вказане, що його розшукують правоохоронні органи Ізраїлю. Його підозрюють у шахрайстві, підробці документів, відмиванні грошей, недостовірному розкритті інформації в публічних корпоративних документах.

  Правоохоронні органи цієї країни підозрюють одеського бізнесмена в розкраданні, шахрайстві за обтяжливих обставин і махінаціях з цінними паперами на суму 60 млн доларів упродовж 2012-2016 років.

  Грановський був співвласником і головою наглядової ради «Фінбанку», який у квітні 2017 року Національний банк України визнав неплатоспроможним. Також він і бізнесмен Борис Кауфман були співвласниками одеського міжнародного аеропорту і готелю «Пасаж» в Одесі.

  До слова, Олександр Грановський чотири рази потрапляв до рейтингу журналу «Фокус» «200 найбагатших людей України» (у 2009, 2010, 2011, 2012 рр..). За підсумками 2013 р. статки Олександра Грановського ЗМІ оцінювали в 87,5 млн доларів.

  Також протягом 2002–2006 рр. був народним депутатом України ІV скликання від фракції СДПУ(о).


  Джерело статті: “https://zaxid.net/ukrayinskogo_milyonera_ogolosili_v_rozshuk_na_vimogu_izrayilyu_n1476083”