Персона

Ви – не кіт у мішку, а мішок із олігархами та екс-регіоналами, – Порошенко до Зеленського

Пане Володимире, ви – не кіт у мішку, а мішок із олігархами та колишніми регіоналами.


Про це під час дебатів на НСК «Олімпійський» заявив кандидат на пост Президента України й чинний керівник держави Петро Порошенко.


Трансляцію із НСК «Олімпійський» веде телеканал ZIK.


Президент, звертаючись до Володимира Зеленського, заявив, що той ховався від повісток, відтак, як він може протистояти агресії РФ та Путіну.


Петро Порошенко зауважив, що нині українцям пропонують яскраву та дорогу обгортку, за якою ховається все, що завгодно.


«Пане Володимире, ви самі казали, що ви кіт у мішку. Ви не кіт у мішку, ви – мішок, а у вашому мішку сьогодні «коти», включаючи олігархів, колишніх регіоналів та всього того, що загрожує моїй державі, і ми вас не допустимо до влади, шановний пане Володимир», – заявив Петро Порошенко.


Нагадаймо, 16 квітня команди кандидатів у Президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський».


Петро Порошенко погодився на дебати 19 квітня о 19:00 на НСК «Олімпійський». Речник штабу підтвердив: Президент готовий побувати у п’ятницю на двох дебатах.


Як повідомляли, ЦВК дозволила перенести початок дебатів між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським. Згідно з рішенням, початок дебатів між кандидатами в Президенти перенесли з 20:00 на 21:00 у п’ятницю.


Петро Порошенко та Володимир Зеленський під час дебатів на «Олімпійському» відповідатимуть на три питання кожен. Вести дебати будуть журналісти Андрій Куликов та Олена Фроляк.


Нагадаймо, у Зеленського відмовились від дебатів на Олімпійському серед глядачів.


Читайте більше новин на тему: дебати


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/19/vy__ne_kit_u_mishku_a_mishok_iz_oligarhamy_ta_eksregionalamy__poroshenko_1556061”

Follow us