Персона

На Вінниччині молода жінка, представившись медиком, виманила в людей 229 тисяч гривень за встановлення інвалідності


Могилів-Подільською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру у скоєнні 24 злочинів, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство) жінці, яка обіцяла посприяти в отриманні групи інвалідності.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.


У ході досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що жителька с. Борівка Чернівецького району Вінницької області, шляхом обману, повідомляла жителям міста Могилева-Подільського та району недостовірні відомості про те, що вона працює в Комунальному закладі «Вінницька обласна психоневрологічна лікарня імені академіка О.І. Ющенка» та може забезпечити проведення висококваліфікованого медичного обстеження та лікування у вказаній медичній установі із подальшим сприянням в отриманні групи інвалідності, за умови оплати вказаного обстеження в сумі 7 тис.₴


Після цього, 24 потерпілих особи, повіривши у достовірність зазначеної інформації, з метою проходження вказаного обстеження для себе і своїх рідних, перерахували на рахунок «медика» 229 тис.₴, Але не отримали ніякого медичного обстеження, а вказані кошти жінка привласнила та використала на власні потреби.


За вказані дії щодо протиправного заволодіння чужими грошовими коштами, Могилів-Подільською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру 32-х річній жінці у скоєнні 24 злочинів, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство).


На даний час, за процесуального керівництва місцевої прокуратури у кримінальному провадженні проводяться слідчі (розшукові) дії, у тому числі щодо виявлення додатково осіб, які потерпіли від шахрайських дій вказаної особи.


Джерело статті: “http://www.vinnitsa.info/news/na-vinnychchyni-moloda-zhinka-predstavyvshys-medykom-vymanyla-v-lyudey-229-tysyach-hryven-za-vstanovlennya-invalidnosti.html”

Follow us