Персона

  У марші до річниці створення УПА та акції "Ні капітуляції" в Києві брало участь приблизно 18 тис. осіб – поліція

  У Києві 14 жовтня відбулося кілька акцій

  Масові заходи в Києві 14 жовтня відбулися без порушень громадського порядку. Про це заявив начальник столичної поліції Андрій Крищенко, повідомила пресслужба відомства.

  Об этом сообщает http://betterlivinggreentoday.com

  Крищенко зауважив, що нікого з учасників акцій у поліцію не доправляли, а також не виявляли і не вилучали в них жодних заборонених предметів.

  "Службу в центрі Києва несли 1,5 тис. правоохоронців. Загалом у першій ході (марш "Захистимо українську землю" на честь 77-річчя створення Української повстанської армії. – "ГОРДОН") взяло участь приблизно 6 тис. осіб, а у другій акції ["Ні капітуляції"], що тривала на Майдані Незалежності і завершилася під Офісом президента, було до 12 тис. учасників", – розповів він.

  14 жовтня відзначають День захисника України. У Києві відбулася акція протесту "Захистимо українську землю". Її організаторами стали партія "Свобода" та низка інших націоналістичних організацій. Також відбувався марш ветеранів "Ні капітуляції", який розпочався на Майдані Незалежності.


  Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-u-marshi-do-richnitsi-stvorennja-upa-ta-aktsiji-ni-kapituljatsiji-v-kijevi-brali-uchast-blizko-18-tis-osib-politsija-1347494.html”