Персона

  Українці розгромно програли полякам у хокей

  Після матчу з поляками Олегові Ігнатьєву і його підопічним є над чим задуматися — Українці розгромно програли полякам у хокей
  Після матчу з поляками Олегові Ігнатьєву і його підопічним є над чим задуматися
  XSport


  Наша команда готується до домашнього чемпіонату світу

  Об этом сообщает http://publicdomainpayday.com


  Молодіжна збірна України, складена з гравців не старших 20-ти років зазнала поразки в другому матчі на товариському турнірі чотирьох націй, який триває на броварській арені «Термінал».


  У п’ятницю, 8 листопада, команда Олега Ігнатьєва поступилася 1:5 полякам. Єдину шайбу в складі господарів провів Владислав Брага. Він відзначився за рахунку 0:5 у третьому періоді.


  У заключному матчі українці у неділю, 10 листопада, зіграють з білоруським клубом «Мінські Зубри», які перемогли і поляків у першому турі, і литовців у другому. Україна стартувала на домашньому турнірі з перемоги в серії буллітів над литовцями.


  Зауважимо, що Турнір чотирьох націй є для нашої команди етапом підготовки до домашнього чемпіонату світу в дивізіоні 1В, який відбудеться 12-18 грудня в київському Палаці спорту.


  Зараз наша команда виступає без лідерів, які представляють клуби північноамериканських ліг — Олександра Пересунька, Гліба Кривошапкіна, Артема Матейченка, Фелікса Морозова, Дмитра Даниленка, Артура Оґанджаняна. На чемпіонат світу всі ці хокеїсти мають приїхати.


  Читайте також: За місяць до чемпіонату світу. Фоторепортаж з тренування хокейної збірної у Броварах

  Джерело статті: “https://glavcom.ua/sport/news/ukrajinci-rozgromno-prograli-polyakam-u-hokey-638795.html”