Политика

  Instagram запустив сервіс IGTV для довгих відео


  Соціальна мережа Instagram заявила про запуск сервісу IGTV, за допомогою якого користувачі зможуть переглядати і завантажувати відео тривалістю до години. Як повідомляється в блозі соціальної мережі, незважаючи на те, що IGTV буде окремим додатком, користувачі Instagram зможуть переглядати відео прямо з основної програми.

  Наголошується, що відео в IGTV орієнтовані на те, як зазвичай тримає смартфон, тому вони будуть вертикальними і повноекранними. Крім того, вони не лімітовані періодом часу до хвилини і користувачі зможуть завантажувати годинні відео.

  Додаток почне показувати відео відразу після запуску. Користувачі можуть вибирати відео з різних категорій: "Для вас", "Відстежується", "Популярне" і "Продовжити перегляд". Крім того, передбачена можливість коментування відео, користувачі також зможуть поставити відео лайк або поділитися ним в особистих повідомленнях.

  Повідомляється також, що кількість користувачів Instagram досягло одного мільярда.

  Раніше повідомлялося про те, що Instagram додав функцію, яка дозволяє користувачам переключатися між декількома обліковими записами. Можливість перемикатися між декількома акаунтами без виходу з них необхідна в першу чергу власникам рекламних та професійних сторінок в соціальній мережі.


  Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/instagram-zapustiv-servis-igtv-dlya-dovgih-video-281188_.html”