Расследования

  Зеленський повідомив, що від його імені в Україні діє "секта під назвою "Ми – люди Зеленського"

  Зеленський: Ми можемо перемогти цю гидоту тільки разом

  Переможець на виборах президента України Володимир Зеленський у відеозверненні на сторінці у "Фейсбуці" розповів, що у країні з’явилися аферисти, які від його імені намагаються вирішувати з представниками місцевої влади та бізнесу різні питання.

  "Я зараз вам хочу розповісти про таку нову "секту" під назвою "Ми – люди Зеленського, ми від нього прийшли до вас". Зараз ходять такі аферисти до мерів, облрад, суддів, прокурорів, представників бізнесу, малого, середнього чи великого, кажуть, що "ми тут тепер вирішуємо, все тепер буде, як ми скажемо, нам мандат дав Зеленський". Таких аферистів дуже багато. Я нікого ні на що не уповноважував і в майбутньому не збираюся", – підкреслив Зеленський.

  Він закликав у такому разі звертатися до правоохоронних органів.

  "Тому якщо до вас звернуться такі люди, будь ласка, покажіть їм це відео, а краще зніміть їх на камеру, а ще краще – зверніться до правоохоронних органів. Ми можемо перемогти цю гидоту тільки разом", – додав Зеленський.


  https://www.facebook.com/zelenskiy95/videos/2236064703310560/

  21 квітня 2019 року в Україні відбувся другий тур виборів президента, явка виборців становила 61,37%. Згідно з даними опрацювання 100% електронних протоколів, за засновника і художнього керівника студії "Квартал 95" Володимира Зеленського проголосувало 73,22% виборців, за чинного главу держави Петра Порошенка – 24,45%.


  Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-zelenskij-povidomiv-shcho-vid-jogo-imeni-v-ukrajini-dije-sekta-pid-nazvoju-mi-ljudi-zelenskogo-919497.html”